O nas

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga – inwestycja Jagiellońska 32

Nordic House Deweloper to Grupa skupiająca norweskich i polskich inwestorów, od 2006 roku obecnych na rynku nieruchomości mieszkaniowych warszawskiej Pragi. Grupa specjalizuje się w inwestycjach w kamienice – budynki nierzadko zabytkowe lecz niekiedy nieco zapomniane.

Do tej pory Grupa zakończyła dwie inwestycje, tj.:

  • przy ulicy Ząbkowskiej 5, gdzie zbudowała budynek mieszkalno-usługowy kamienicy frontowej oraz przeprowadziła remont i modernizację istniejących oficyn mieszkalnych (pozwolenie na użytkowanie: styczeń 2015). Więcej informacji o inwestycji na stronie: zabkowska5.pl
  • przy ul. Jagiellońskiej 32, gdzie wykonała remont i modernizację zabytkowej kamienicy (pozwolenie na użytkowanie: marzec 2015).

Obecnie pasję przywracania blasku i dawnej świeżości historycznym obiektom Grupa realizuje na ulicy Małej 1, gdzie, w uzgodnieniu ze Stołecznym Konserwatorem Zabytków, kończy nadbudowę kamienicy frontowej oraz remont i przebudowę oficyny (przewidywany termin pozwolenia na użytkowanie: I kwartał 2017). Więcej informacji o inwestycji na stronie: www.mala1.com.pl

Wcześniej, w latach 1998-2008, doświadczenie w wykonywaniu projektów mieszkaniowych Grupa zdobywała w Oslo (Norwegia), gdzie uczestniczyła w realizacji 10 inwestycji.

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga – mieszkania na sprzedaż Jagiellońska; lokale usługowe Praga.

miekus-avatar 

Dominik Miękus

Prezes