Inwestycja

Mieszkania Warszawa Praga, lokale usługowe

Ulica Jagiellońska to jedna z najstarszych i najpiękniejszych ulic Pragi. Istniała już przed rokiem 1762 i miała
w tym okresie wyłącznie zabudowę drewnianą. Była miejscem spotkań handlarzy, gdyż służyła jako targowisko. Odgrywała znaczną role ze względu na bliskość drewnianego mostu.
 
Jagiellońska 32 – mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga Jagiellońska
Piękna, klimatyczna, z bogatą historią…Kilkakrotnie zmieniała swą nazwę by wreszcie w 1916 roku stać się ulicą Jagiellońską, nawiązując do dynastii królów polskich. Ta ważna i okazała ulica zawiera wiele niewyjaśnionych tajemnic, pamięta czasy, o których my możemy przeczytać tylko w książkach historycznych. Przetrwała
i widziała bardzo wiele. Wojny, pożary, próby jej podzielenia…Teraz lśni w całej swej okazałości i prowadzi Nas przez cudowna starą Pragę. To tutaj powstała jedna z największych synagog – Synagoga Praska, tutaj rozwijał się handel i to właśnie tutaj było “serce” praskich dorożkarzy. W okresie międzywojennym Jagiellońska zasłynęła dużą liczbą placówek opiekuńczych i organizacji charytatywnych.
 
Dziś próbujemy na nowo odkryć jej oblicze. Przedstawiamy Jagiellońską32. Miejsce nowoczesne
z historycznym zarysem. Łączymy teraźniejszość z historią. Staramy się połączyć Państwa wygodę
i nowoczesność, nutką historii nadającą temu miejscu niepowtarzalny i unikalny charakter. Piękne, przestronne wnętrza, w historycznej okolicy. Zapraszamy na spacer do Zoo lub do Parku Praskiego. Znajdziecie tutaj Państwo wszystko czego szukacie: ciszę, dużo zieleni w okolicznych parkach i skwerach, punkty usługowe, dobry dojazd do centrum miasta.
 
Dla tych, którzy pragną rozrywki i atrakcji to także idealne miejsce bo przecież Praga to kulturalna dzielnica Warszawy.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga; lokale usługowe Praga – inwestycja na Pradze – Jagiellońska 32
 
Przyjdź, zakochaj się i zostań z Nami:)